Kategori: Blog

İngiltere Edu – Blog sayfamıza hoşgeldiniz. İngiltere özelinde çeşitli konularda yazmış olduğumuz makaleler ile her türlü bilgi ihtiyacınızı karşılamaya gayret ediyoruz.

Neden İngiltere?

İngiltere, dünyanın en çok tercih edilen yurtdışı eğitim destinasyonudur. Avrupa’nın en gelişmiş ülkesi olan İngiltere’de eğitim almak hem sosyal hem de iş hayatınızda sizlere bir çok yararı olacaktır.

İngilizcenin ana vatanı olan İngiltere’de dil eğitimi almak ayrıcalıktır. Her geçen yıl daha da popülerleşen yurtdışı eğitimiyle öğrenciler İngilizcelerini geliştirmek üzere yurtdışında dil eğitimi alabilecekleri lokasyonları seçmektedirler. İngiltere bu ülkelerin başında gelmektedir, kuşkusuz.

İngiltere Edu – Blog sayfasının kuruluş amacı nedir?

İngiltere Edu – Blog olarak; İngiltere’de eğitim almayı düşünen öğrenciler ve yetişkinler için dil okulları, 7 – 17 yaş arası gençler için yaz okulları, liseyi bitirenler için üniversiteler, diploma ve sertifika programları ve daha bir çok konuda sizleri bilgilendirmek üzere makaleler paylaşıyoruz.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizle daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim sayfamızdan bilgi istek formumuzu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım. Eğer beklemek istemiyorsanız bizimle (0212) 227 0 227 numaralı telefon aracılığıyla görüşebilirsiniz.