Kategori: İngiltere Dil Okulları

İngiltere’de Dil Eğitimi

İngiltere’de dil eğitimi alarak yurtdışı eğitim ihtiyacınızı tamamen karşılayabilirsiniz. İngiltere’de dil eğitiminizi, ülkenin doğal güzelliklerini katılabileceğiniz gezilerle birlikte keşfedebilirsiniz.

İngiltere’de dil okullarına kayıt yaptırarak Londra’nın muhteşem atmosferiyle tanışabilirsiniz.

Bath şehrinde bulunan Roma Kaplıcaları’nı, Windsor Sarayı’nı, Warwick Kalesi’ni, Stonehenge’i ve daha birçok tarihi bölgeyi görebilirsiniz.

Birleşik Krallık’ın en büyük ülkesi olan İngiltere, Avrupa’nın batısında bulunan Büyük Britanya Adası’nda yer almaktadır.

Katedralleri, uzayıp giden sade plajları, ucu gözükmeyen yemyeşil alanları ve hareketli yaşantısıyla hayran bıraktıran İngiltere bir çok dil okuluna sahiptir.

İngiltere’de başta başkent Londra olmak üzere, 40 farklı şehirde dil okulumuz bulunmaktadır. Yandaki menü yardımıyla İngiltere dil okulu seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

İngiltere’de dil eğitimi alarak İngilizcenizi ana vatanında öğrenmek için Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Bristol, Manchester, Liverpool ve Eastbourne tercih edebilirsiniz.

Bu popüler şehirlerin yanı sıra önemli şehirlerden Birmingham, Exeter, Portsmouth, Canterbury, Southampton, York, Bath, Leeds, Nottingham, Newcastle seçilebilir.

Ve daha bir çok şehirde bulunan yurtdışı dil okulları ile İngilizce öğrenerek, İngiltere’nin harika güzelliklerine tanık olabilir, muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz.