Yurtdışı Test Hazırlık Eğitimleri

İngilizce seviyenizi resmi bir şekilde göstermek, ülke dışında alacağınız üniversite eğitimi için dilinizin yeterli olduğunu ispatlamak, özgeçmişinizi zenginleştirmek veya ülkemizde devam edeceğiniz İngilizce dil eğitim vermekte olan bölüme kabul edilmek için IELTS ve TOEFL gibi İngilizce testlerine girmeniz gerekmektedir. Ülke dışında, başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar tüm seviyelerdeki öğrencilerin katılabileceği test hazırlık eğitimleri bulunur.

Yurtdışında üniversite eğitimi görmek isteyenler kadar, memleketimizde üniversite hazırlık yılı okumak istemeyen kişiler de ülke dışındaki test hazırlık kurslarına katılmaktadırlar. Kişiler, sınav hazırlık eğitimleri sonunda girdikleri sınav sonrasında ihtiyaçları olan puanı almaları durumunda, hazırlık senesi okumamaktadırlar.

En popüler olan dil testi hazırlık eğitimlerinin yanında, çok fazla okul ABD’de>Amerika Birleşik Devletleri’nde lisans ve yüksek lisans için gerekli olan GRE, SAT ve GMAT testlerine hazırlık eğitim programları da sunmaktadır.

Yurtdışı dil okulları ile ilgili daha fazla bilgi için yurtdışı dil okulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

1989’dan günümüze yurtdışı eğitim sektöründe öncü firma Global Yurtdışı Eğitim.

İletişim bilgileri: (0212) 227 0 227

Bir cevap yazın